Читомо > Календар подiй > Олексій Чупа презентує книжку «Вишня і Я»

Календар подiй

Олексій Чупа презентує книжку «Вишня і Я»

31-05-2016 | 19:00
м. Рівне, InfoHub, вул. Словацького, 3-А

Напередодні літа організація «Література.РВ» запрошує на презентацію нової книги сучасного письменника Олексія Чупи «Вишня і Я» – повісті для дорослих про дітей і дорослих. 

Олексій Чупа давно має у Рівному «свою» публіку – у 2015 році на запрошення «Літератури.РВ» тут відбулося дві його презентації: роману жанру альтернативної історії «Бомжі Донбасу» та антиутопії «Акваріум».

Нова книга Олексія Чупи – «Вишня і Я», що вийшла у Видавництві Старого Лева – стала неочікуваним відкриттям для його постійних читачів. Адже досі прозові твори автора були сповнені провокацій, гострих соціальних питань, психологічного чи фізичного тиску на героїв.

Натомість книга «Вишня і я» – це, за словами автора, «…історія покинутої дитини і дорослого чоловіка. Насправді, цей свій текст я найбільше люблю, бо у ньому не змушений бу писати про політичні/соціальні контексти чи про насильство, яким повне наше життя». «Я захотів написати книгу, у якій була б дитина, яка вміє бути дорослою і дорослий, який вміє бути дитиною» – розповідає Олексій Чупа в інтерв’ю для «Громадського радіо».

Книгу встигли позитивно оцінити читачі. Наприклад, Надія Михайлова у соціальній мережі ВКонтакті так описує свої враження про повість: «Я рідко читаю добрі книги…, ні, не «хороші», а саме «добрі», «світлі», «дитячі». Книжка «Вишня і Я» Олексія Чупи саме підпадає під цю категорію «світлих» книжок.. Її варто читати, коли починає здаватись, що у світі не залишилось нічого доброго, шляхетного і вартого віри»

Довідка:

Чупа вирізняється з-поміж інших молодих сучасних авторів, насамперед, манерою писання. Його читач буквально не може покинути книгу, доки не перегорне останньої сторінки. При варіативному «загортанні» в жанри, Олексію вдається у сюжеті та діалогах розкривати актуальні для кожного пересічного українця теми і настрої. Ще у рік дебюту талант Олексія Чупи відзначали багато досвідчених письменників, зокрема Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Андрій Любка, Василь Карп’юк.

Чупу називають «письменником-стаханівцем» – бо й не кожен молодий автор може похвалитися потрійним дебютом: за 2014 рік у нього вийшло аж 3 прозові книги. Дві з них було надруковано у видавництві «Клуб сімейного дозвілля», ще одна – у літературній агенції «Discursus». 2015-го самвидавом вийшла збірка віршів «КОМА», а також (про що ми вже згадували) – роман-антиутопія «Акваріум» у видавництві «Віват».

Вхід на захід буде платним. Квитки за нижчою ціною можна буд придбати завчасно перед днем події у таймкафе «Ноme» або забронювати за номером нижче.

Додаткова інформація: (098) 932 79 93 – Наталія
Організатори заходу: МГО « Література.РВ»

Подія Вконтакті

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe