Читомо > Календар подiй > Олександр Завара презентує роман-горор “Песиголовець”

Календар подiй

Олександр Завара презентує роман-горор “Песиголовець”

20-06-2017 | 18:00
м. Вінниця, книгарня «Є», вул. Соборна, 89

«Видавництво Жупанського» запрошує на презентацію роману-горору Олександра Завари «Песиголовець», що відбудеться за участю автора. Модератор – Сергій Рибницький.

Письменник Юрко Побиван, чия популярність стрімко йде на спад, у пошуках нового приголомшливого сюжету навідується з родиною на Прикарпаття до таємничої Галявини вічної роси, де колись було поселення наших предків полян – там і досі побутують міфи про таємничих людей із головами псів. Одного з таких Юрко пам’ятає з дитячих років – це ікона Святого Христофора із зображенням чоловіка-песиголовця, бачена ним колись у храмі на Франківщині. Чим не сюжет для майбутнього бестселера? Утім, з творчої відпустки Побиван привозить не лише фотографії й нотатки для нової книги…

«Людський мозок має фільтр. Він обробляє усі сигнали ще до того, як вони стануть думками і ідеями. Це робиться для того, щоб уберегти свідомість від первісного зла, люті, що так само криється всередині нас. Та буває, що крізь нього все ж таки просочуються краплі того, що ми називаємо початковим інстинктом. Це справжнісіньке зло у найчистішій його формі. І тоді відбуваються усілякі цікаві речі…».

Довідка:

Олександр Завара – письменник і літературний оглядач з Мелітополя. Видав два романи: «IQ=FAQ» та «Ката Моргана», публікує рецензії на книжки на різних інтернет-порталах. Має вищу філологічну освіту.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe