Читомо > Календар подiй > Олександр Клименко презентує есеїстику «Весь цей літературний джаз»

Календар подiй

Олександр Клименко презентує есеїстику «Весь цей літературний джаз»

05-09-2017 | 17:00
м. Луцьк, книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30

ЛА «Discursus» запрошує на презентацію книжки есеїстики Олександра Клименка «Весь цей літературний джаз». Модераторка — Галина Яструбецька.

Нова книжка Олександра Клименка «Весь цей літературний джаз» – це роздуми про життя і мстецтво, мораль і політику, про естетичні та філософські завдання, які розв’язуються у творчості. Одне слово, про all that jazz.

Як зазначає у передмові Володимир Базилевський, книжка Клименка є логічним продовженням його попередньої праці – збірки літературно-критичних есеїв та інтерв’ю «Від не-початку і до не-кінця». «Весь цей літературний джаз» – інтелектуальна подорож територією літературно-музичної синестезії. Подорож у напрямку світоглядного перехрестя, де творчість урівнюється з життям, де роль письменника означає бути людиною не лише у часі написання твору, а й у повсякденному житті. Книжка містить есеї та інтерв’ю з письменником.

Довідка:

Олександр Клименко – український прозаїк, поет, есеїст, літературний критик, музикант. Лауреат літературних премій ім. М. Гоголя, ім. Г. Сковороди, ім. П. Куліша, ім. А.Кримського.

Тел.: (0332) 72 43 76.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe