Читомо > Календар подiй > Олександр Ірванець завітає до Харкова

Календар подiй

Олександр Ірванець завітає до Харкова

17-01-2016 | 18:00
м. Харків, паб «Старий Хем», вул. Іванова, 8

Український письменник, перекладач, драматург та підскарбій славнозвісного літугрупування «Бу-Ба-Бу» Олександр Ірванець зустрінеться з читачами.

Ірванець є автором понад двох десятків книг та численних публікацій у часописах та альманахах Європи й Америки. П’єси Ірванця ставилися на сценах Німеччини, Польщі, Люксембургу, Казахстану, Хорватії та Словенії. Учасник Європейського драматургічного проекту «DonauDrama» (Відень, 2009). В Україні п’єси Ірванця ішли в театрах Києва, Харкова та Житомира. Олександр Ірванець також є одним з авторів сценарію фільму «Поводир» (студія «Пронто», 2014)

У підсумковій збірці нових вибраних віршів «Санітарочка Рая» славнозвісний підскарбій «БУ-БА-БУ» Олександр Ірванець, як завжди, балансує між сатирою і лірикою, час від часу гучно падаючи то в один, то в інший бік. Книжка для широкого читацького кола.

Довідка:

Олександр Ірванець — український письменник, перекладач. 17 квітня 1985 разом із Юрієм Андруховичем та Віктором Небораком заснував літературне угруповання Бу-Ба-Бу. Підскарбій Бу-Ба-Бу. З початку 2000-х рр. працює в драматургії та прозі. Твори перекладалися англійською, німецькою, французькою, шведською, польською, чеською, білоруською, російською, італійською, хорватською мовами.

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe