Читомо > Календар подiй > Олександр Ірванець проведе літературні читання

Календар подiй

Олександр Ірванець проведе літературні читання

23-01-2017 | 18:00
м. Рівне, Рівненська обласна бібліотека, «Світлиця», вул. Короленка, 6, 4-й поверх

Рівняни стануть першими, кому один з класиків українського постмодернізму привідкриє таємницю найновішого роману. ХІ літературний сезон відкриватимуть за участі легендарного бубабіста Олександра Ірванця: зі вже улюбленими та новими віршами, а також розповіддю про довгоочікуваний роман.

Спеціально для рівнян Підскарбій літ. угруповання Бу-Ба-Бу прочитає уривок зі своєї майбутньої книги, вихід якої планується на травень. Серед її героїв читач зможе зустріти діячів культури різних часів — часто неочікуваних, часом добре знаних.

Письменник зазначає:

«Це буде роман в жанрі альтернативної історії. Про Харків 30-их років. Тільки з тією різницею, що Україна відстояла незалежність від СРСР. Це Українська соціалістична держава зі столицею не у Києві, а у Харкові. Це все, що про нього наразі можу сказати»

Автор вже писав твори у такому жанрі: антиутопія «Рівне/Ровно» (2001) розповідала про альтернативну історію України після 1991 року. Останній повноцінний роман Олександра Ірванця «Хвороба Лібенкрафта» вийшов аж у 2010 році. У програмі заходу також читання віршів зі збірок «Вибране за 33 роки» та «Санітарочка рая».

Вхід вільний (за обов’язковою реєстрацією)

Додаткова інформація: (099) 705 91 47 – Іванна, керівник прес-центру.

Подія Вконтакті

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe