Читомо > Календар подiй > Олександр Акименко розповість про майбутнє медіа

Календар подiй

Олександр Акименко розповість про майбутнє медіа

22-09-2016 | 19:30
м. Київ, коворкінг «Платформа», вул. Біломорська, 1

Під час лекції Олександр розповість про найбільш важливі медійні тренди останніх років. Про те, як на місце колись потужних газет, журналів, телеканалів приходять молоді та амбітні медіа. Хто вони, як себе поводять та чому так швидко ростуть? Які методи допомагають їм тримати контакт з аудиторією, створювати навколо себе спільноту та розвиватися разом із нею.

На прикладі інтернет-видання Платформа Олександр розкаже про те, як нішеві онлайн-проекти можуть рости та розвиватися. Він торкнеться теми каналів та платформ споживання інформації, прогнозів їх розвитку. Як пристосуватися до нового цифрового середовища, що стрімко трансформується та не втратити те, що раніше називалося журналістикою. Поговоримо також про те, яку роль відіграють хороші якісні історії, як вони трансформують майбутнє людей, брендів, компаній, країн.

Лекція буде цікава:

  • Тим, хто працює над/співпрацює з медіа.
  • Тим, кому інформаційна дієта так само важлива як звичайна.
  • Тим, хто хоче розуміти те, куди медіа рухають цей світ.

Довідка:

Олександр – керівник і співзасновник «Платформедіа» медіакомпанії, що базується в Києві. Учасник програми JSK Fellowship в Стенфордському університеті (США) (2015-2016). У Олександра десятирічний досвід роботи в ЗМІ: працював для відділу спеціальних розслідувань Thomson Reuters (2014-2015), очолював відділ розслідувань та працював заступником головного редактора видання Forbes в Україні (2012-2013), а також працював журналістом на телеканалі «Інтер» (2007-2011). Засновник проекту Platfor.ma – інтернет-видання про інновації, культуру і реформи.

Мова проведення: українська

Реєстрація

Вартість:
За умови реєстрації – 50 грн.
Оплата за місцем – 100 грн.
Для резидентів коворкінг Платформа безкоштовно.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe