Читомо > Календар подiй > Олег Шинкаренко розповість про роман «Кагарлик»

Календар подiй

Олег Шинкаренко розповість про роман «Кагарлик»

09-02-2016 | 18:00
м. Вінниця, Книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Люта справа» запрошує на презентацію нового видання роману Олега Шинкаренка «Кагарлик». Модератор – Чарівні Блохи Святого Антонія.

Роман Олега Шинкаренка «Кагарлик» (Видавництво Сергія Пантюка, 2014, друге видання роману вийшло у 2015 році у видавництві «Люта Справа») – це сатирична антиутопія, що зображує життя в Україні через сто років. Відбулася російська окупація, внаслідок якої Україна повернулася у середньовіччя. Головний герой, чию свідомість використали для виготовлення комп’ютерів російських військових супутників, намагається повернути втрачену через це пам’ять та свою дружину. Для цього він вирушає у загадкове місто Кагарлик, де в результаті випробування новітньої зброї назавжди зупинився час.

Роман починався 12 грудня 2012 року як Facebook-сторінка, на якій автор щодня публікував рівно 100 слів – повідомлень із паралельної реальності майбутнього. Проект одразу планувався як мультимедійний, автор написав для нього декілька музичних фрагментів у жанрі «конкретної» музики, використовуючи замість музичних інструментів звуки навколишньої реальності (стуки по пральній машині, холодильнику, батареї, каструлям, звук роботи електродвигуна кавомолки, уривки із сербських православних хоралів), поєднані у абсурдні колажі, які ілюстрували сюжетну канву.

Довідка:

Олег Шинакаренко народився 1976 року у Запоріжжі. Закінчив Запорізьку інженерну академію (інженер з автоматики та контрольно-вимірювальних приладів), Класичний приватний університет (перекладач з англійської) та Міжнародну Академію Журналістики (Intajour, Hamburg). З 2008 року мешкає у Києві, де займається журналістикою. З 2002 року очолював Запорізький кіноклуб «Сходження», керував кіноклубом при видавництві «Смолоскип». Знімав відеоматеріали для проекту ВідеоТеКа (видеоподсайту «Телекритика»). З 2013 року працює на «Громадському Радіо», для якого створює два авторських подкасти: «Філософський Барабан» та «Механіка Революції».

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe