Читомо > Календар подiй > Олег Криштопа презентує книжки репортажистики

Календар подiй

Олег Криштопа презентує книжки репортажистики

27-11-2016 | 18:00
м. Вінниця, Книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Темпора» запрошує на презентацію книжок репортажистики Олега Криштопи «Україна: масштаб 1:1» та «Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен». Модератор – Дмитро Козак.

Олег Криштопа – прозаїк, есеїст і журналіст, співавтор проекту журналістських розслідувань «Закрита зона» та телепроекту «Машина часу» на П’ятому каналі, один з небагатьох, хто в Україні послідовно і фахово займається літературою факту. 2013 року посів перше місце на конкурсі художнього репортажу «Самовидець», після чого, поглибивши початковий матеріал, видав книжку «Україна: масштаб 1:1». У ній автор намагається відповісти на болісні запитання про те, яку роль відіграє національне в житті людини? Як вона пов’язана з державою, у якій мешкає, навіть якщо держава – відносно молода й нестабільна? Об’їздивши різноманітні закутки України – Галичину, Полісся, Схід, Крим, – Олег Криштопа створив її багатоликий, мінливий портрет, який потребує детального вивчення і проговорення.

У наступній книжці автор зосередив увагу на особливостях тривання 90-х років в Івано-Франківську: на зародженні та становленні відомого «станіславського феномену», на процесах медіа- та державотворення, на знакових місцях і, що цікавіше, на диваках тих років. Утім, «Ліхіє дев’яності» Криштопи – це ще й оповідь про типові ситуації, мислення й настрої, притаманні усьому періодові, незалежно від географії.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe