Читомо > Календар подiй > Олег Чаклун презентує дитячу книжку «Піраміда Синтії»

Календар подiй

Олег Чаклун презентує дитячу книжку «Піраміда Синтії»

29-04-2017 | 12:00
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Фонтан казок» запрошує на презентацію нової книжки популярного українського дитячого письменника Олега Чаклуна «Піраміда Синтії».

Допитливі, непосидючі, креативні – це про ваших дітей? Тоді їм точно сподобається неймовірно захоплююча пригодницька книжка-мультик Олега Чаклуна «Піраміда Синтії», в якій з’являється зовсім нова героїня – принцеса Синтія – невгамовна, винахідлива і дуже кмітлива дівчинка. Вона зовсім нетипова принцеса, хоча має тата-короля і живе у замку. Синтія знається на суперсучасних технологіях і має вірних друзів – роботів Тіка і Така і таємничого Дворецького. Вам цікаво дізнатися про неймовірні пригоди геніальної принцеси Синтії і її друзів? Тоді приходьте на презентацію книжки «Піраміда Синтії» разом зі своїми непосидючими і креативними дітьми – Олег Чаклун вас здивує!

І також ви дізнаєтеся про те, як з’явився образ Синтії, адже багато читачів книжок Олега Чаклуна знають його саме за образом Мікробота: “Образ Синтії з’явився десь разом з образом Мікробота, улюбленого супергероя українських дітей. Спочатку я написав оповідку про роботів Тіка і Така, потім вигадав Мікробота, а потім з’явилася Синтія як персонаж. За емоційністю і темпераментом Синтія дуже схожа на мою старшу доньку Єву. Саме тому я думаю, що багато дітей впізнають себе в цьому персонажі, бо справді сучасні діти дуже допитливі і знають набагато більше, ніж дорослі, особливо про сучасні технології, і їм буде цікаво про це прочитати”.

«Піраміда Синтії» відкриває нову науково-фантастичну «мультикову» серію від популярного українського дитячого письменника Олега Чаклуна. Пригоди невгамовної Синтії намалю¬вав молодий талановитий художник-мультиплікатор Тарас Сусак.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe