Читомо > Календар подiй > Оксана Забужко проведе літературну зустріч у Кропивницькому

Календар подiй

Оксана Забужко проведе літературну зустріч у Кропивницькому

23-11-2017 | 18:00
м. Кропивницький, театр ім. Марка Кропивницького

Літературний вечір Оксани Забужко – поетеси, прозаїка, філософа, культуролога.

На зустрічі презентуватимуться книги письменниці, зокрема збірка короткої прози «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» та книга есеїстики «І знов я влізаю в танк».
Після літературного вечора відбудеться автограф-сесія авторки. У всіх присутніх буде можливість придбати книги за видавничими цінами.

Про «Після третього дзвінка до вхід зали забороняється»:

Зібрання найяскравіших зразків малої прози за три десятиліття — від найуспішнішої української авторки. Читач знайде тут як визнані шедеври, перекладені багатьма мовами та поставлені на численних європейських сценах («Інопланетянка», «Дівчатка», «Казка про калинову сопілку»), так і маловідомі юнацькі спроби письменниці в різних прозових жанрах. Завершує книжку нова, щойно дописана повість, у якій драма непорозуміння між матір’ю й дочкою стає своєрідним підсумком історії цілого покоління — «покоління відкладеної війни».

Про «І знов я влізаю в танк»:

Збірка актуальної публіцистики відомої письменниці — це книга для тих, хто не уникає чесних відповідей на нагальні питання і переймається викликами, які ставить перед українцями сьогодення. Тут ідеться про химери «поневоленого розуму» та про нові маски й форми, яких набуває в епоху мас-медіа давня війна, про пошук героїв, про знакові постаті й тексти, а зрештою про те, як гідність і спротив нав’язаним правилам гри дають нову надію європейській цивілізації. Це ексклюзивний репортаж із гарячих точок інформаційного фронту, де триває боротьба з забуттям і байдужістю, які мало не коштували нам держави.

Вартість квитка – 60 грн.

Подія буде цікавою студентам, учителям, учням старших класів і всім, кому інтелектуальне спілкування з письменниками приносить задоволення і творче натхнення.

Візьміть з собою папір і ручку, щоб поставити своє запитання — спілкування з авдиторією буде у вигляді записок із глядацької зали.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe