Читомо > Календар подiй > Оксана Куценко презентує поетичну збірку «Лялечки»

Календар подiй

Оксана Куценко презентує поетичну збірку «Лялечки»

02-06-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію поетичної збірки Оксани Куценко «Лялечки». Модераторка – Олена Гусейнова.

Про спогади, архетипи та невигадані історії, про можливість побачити невидиму суть речей, яка відкривається саме тоді, коли ми перебуваємо всередині затишного і теплого кокону, розповість Оксана Куценко. Поезія, що увійшла до збірки «Лялечки», – здебільшого про те, що всі ми трохи заховані, трохи занурені у свої власні схованки-лялечки. Але так не триватиме вічно, адже лялечка – це стан перед великою зміною, перед трансформацією, перед появою крил.

Чудові тексти збірки в супроводі дивовижних ілюстрацій Анастасії Стефурак – гарний привід для розмови про зміни, великі й дрібніші, про ідентичність та вміння її зберегти в безконечному плині всього, що довкола.

Довідка:

Оксана Куценко (Розумна) – поетка, перекладачка, кураторка мистецьких проектів, дослідниця культури. Авторка книг поезій «У зимах бажань» (1996), «Балетна школа» (2007), книги-оповідання для дітей «Печені яблука» (2015). Переклала книгу поезій сенегальського поета Леопольда Седара Сенгора «Співи з нетрів» (з французької). Авторка проекту «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра», у рамках якого твори поетів з різних країн Африки перекладено українською.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe