Читомо > Календар подiй > Незалежні і малі видавництва запрошують на конференцію в Мінську

Календар подiй

Незалежні і малі видавництва запрошують на конференцію в Мінську

04-06-2017 | 23:59
Україна

З 5 до 7 липня 2017 року в Мінську пройде установча конференція для видавців та співробітників незалежних і малих видавництв з Білорусі та України, яку організовує Німецький культурний центр Goethe-Institut у Мінську у співпраці з Goethe-Institut у Києві та mediacampus frankfurt. Заявки приймаються до 4 червня 2017 року.

З 5 до 7 липня 2017 року в Мінську пройде установча конференція для видавців та співробітників незалежних і малих видавництв з Білорусі та України, яку організовує Німецький культурний центр Goethe-Institut у Мінську у співпраці з Goethe-Institut у Києві та mediacampus frankfurt.

Конференція служить обміну досвідом та підвищенню кваліфікації видавців та книготоргівців, адміністраторів порталів та редакторів, які стикаються з підвищенням складності своєї медійної активності, та закладає підвалини для подальшого розвитку і продовження самостійного існування цих видавництв. Разом з тим проект робить внесок у налагодження мережевих зв’язків всередині видавничого середовища у Білорусі, Україні та Німеччині, а також допомагає розбудувати співпрацю та стратегічні альянси між можливими партнерами.

«Літературне різноманіття у Німеччині в значній мірі визначається присутністю та діяльністю великої кількості невеликих незалежних видавництв. Його неможливо уявити без креативності та іновацій від цих видавництв. Саме такі видавництва закладають тренди, гнучко реагують на зміни і відкривають нові теми та/або авторів. Вони зважуються на незвичайні проекти і реалізують їх з великим завзяттям, ентузіазмом і готовністю до ризику» (www. boersenverein.de). В ході триденної конференції відбудеться вироблення і обговорення аналізу, концептів, рекомендацій, нових стратегій та бізнес-моделей для таких видавництв.

Тему незалежних і малих видавництв підхоплює навчальна поїздка для видавців до Німеччини, що в продовження конференції у Мінську проводиться в рамках Франкфуртського книжкового ярмарку з 12 до 19 жовтня 2017 року. Навчальна поїздка має представити учасникам систематичний огляд німецького книжкового і медійного ринку, а також його актуальних тенденцій, передусім в цифровій сфері. Відвідування Франкфуртського книжкового ярмарку, зустрічі з представниками німецьких незалежних та малих видавництв, а також семінар з підвищення кваліфікації у mediacampus frankfurt мають надати нових імпульсів і підготувати до співпраці.

Програма підвищення кваліфікації для незалежних і малих видавництв в Білорусі та Україні складається з установчої конференції 5-7 липня 2017 року в Мінську та навчальної поїздки до Німеччини на Франфуртський книжковий ярмарок 12-19 жовтня 2017. Для участі в усій кваліфікаційній програмі необхідно подати заявку. Учасників програми відбирає журі. З Білорусі та України запрошується по сім учасників з кожної країни.

Умови участі: всі наявні витрати (на транспорт, житло, харчування, збір з учасників і т. д.) бере на себе організатор.

Заявки приймаються до 4 червня 2017 року. Просимо заповнити доданий формуляр заявки та надіслати його у відсканованому вигляді на електронну пошту
bibl@minsk.goethe.org

Формуляр заявки (DOCX, 69 kB)
Фінансування проекту здійснюється з коштів Федерального міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Для детальнішої інформації щодо оголошеної програми підвищення кваліфікації просимо звертатися до пана Алєксандра Назарчука, керівника інформаційної та бібліотечної роботи в Goethe-Institut у Білорусі.

вул. Веры Харужай, 25/3
BY-220123 Мінск / Республіка Білорусь
Тел.: +375 17 2377119, 2377126
Факс: +375 17 2374679

alexander.nasartschuk@goethe.de
www.goethe.de/belarus

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe