Читомо > Календар подiй > Невідому Чернігівщину Тараса Шевченка відкриє тур «Україна Інкогніта»

Календар подiй

Невідому Чернігівщину Тараса Шевченка відкриє тур «Україна Інкогніта»

16-04-2016 | 07:45
Чернігівщина

Є в Україні регіони, які не вважаються обділеними увагою туристів, наприклад, Закарпаття. Є й справжні «білі плями» для туристичного загалу, наприклад, Кіровоградщина. А є місцевості, які можна назвати «недорозкрученими» – до таких зараховують і південь Чернігівщини, зокрема Прилуччину.

Але ж тут є дуже багато атракцій, які варто побачити. Це і Прилуки з масою архітектурних пам’яток, і легендарний Густинський монастир… та «Україна Інкогніта» хоче акцентувати увагу не на них, а на об’єктах не менш вагомих, проте значно менш відомих:

  • на унікальних (фактично шедевральних) церквах у Полонках та Антонівці
  • на зразку радянського франкенштейнізму в Ладані, з його унікальним монастирем (який на початку минулого століття був найбагатшим на Чернігівщині)
  • на маєтках, які неодноразово відвідував Тарас Шевченко: де Бальменів у Линовиці та Закревських у Березовій Рудці (це вже Полтавщина, але у вигляді бонуса ви побачите єгипетську піраміду).

Майже в усіх місцях, які «Україна Інкогніта» запрошує відвідати, побував і Тарас Шевченко – його в цьому випадку можна вважати індикатором атрактивності: в Березовій Рудці він провів немало часу (в тому числі із Ганною Закревською), якби не Линовиця та Бальмен – не було б неймовірного твору «Кавказ», а у Густині Кобзар замальовував казковий козацьки монастир, вражений його величчю та колоритом.

Отже, в дорогу. Маршрут: Київ – Березова Рудка – Линовиця – Полонки – Антонівка – Ладан – Прилуки – Густиня – Київ.

Деталі

Вартість: 490 грн. У вартість включено: транспорт, екскурсійні послуги, вхідні квитки, обід. Додаткові витрати відсутні.

Замовити тур  

Телефони:
068 091 50 97
063 825 81 13
050 385 30 44
e-mail: info@incognita.com.ua

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe