Читомо > Календар подiй > Науково-популярну книжку про екологію представлять учасники воркшопу Галини Ткачук

Календар подiй

Науково-популярну книжку про екологію представлять учасники воркшопу Галини Ткачук

20-03-2018 | 15:30
м. Київ, книгарня «Смолоскип», вул. Межигірська, 21

Благодійний проект ЛакіБукс та учасники воркшопу «Пишемо науково-популярну книжку», що відбувся у рамках проекту, запрошують друзів, партнерів та ЗМІ на святкову презентацію.

Ініціативна група підлітків «Введенської» гімназії №107 протягом місяця працювала над написанням науково-популярної книжки про екологію. Коучем воркшопу стала відома письменниця, лауреатка Дитячої Книги року ВВС-2016 Галина Ткачук.

Заняття проходили у Дитячій Бібліотеці на Подолі, яка нині в процесі реформування. Під час проекту діти навчилися працювати з інформацією, висловлювати свої думки в текстах різного стилю та практичного призначення (цей реліз, до речі, теж компонували юні письменники та роботі в команді. Тренували підлітків також відома кліматична активістка, еколог Катерина Мірошніченко та авторитетний ілюстратор і дизайнер дитячих видань Віталій Бугара.

«Прочитавши нашу книжку, більшість людей зміняться! Сьогодні навіть діти розуміють: якщо продовжувати смітити, не доношувати речі, не економити ітд. – це може призвезти до світової катастрофи! Напевно, не усім письменникам писати цікаво, а ми ще й дізналися багато нового. І хочемо передати ці знання усім іншим!».

За підсумками воркшопу – написана дітьми спільно з коучем книжка буде видана у рамках благодійного проекту ЛакіБукс. А вже наступного тижня під час святкової презентації проекту усі гості долучаться до конкурсу на найкращу назву книги та до запуску спеціального еко-флешмобу, який теж стане частиною майбутнього видання. Призи та пригощання, до речі, також будуть виключно екологічними.

Контакти: 099 962 80 04.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe