Читомо > Календар подiй > Наукова конфереція про художні феномени світової літератури запрошує учасників

Календар подiй

Наукова конфереція про художні феномени світової літератури запрошує учасників

30-01-2017 | 23:59
Україна

Міжнародна наукова конференція «Художні феномени в історії світової літератури: перехід мови в письменництво („Екоцентризм: культура і природа”)» пройде 7-8 квітня 2017 року.

Пошта комітету: littphen@gmail.com

Напрямки роботи конференції:

  • Літературознавство: прочитання творів на засадах екокритики; ріст та енергія, рівновага й дисбаланс, симбіоз і взаємозалежність у поетиці художніх творів; репрезентація світу природи в літературному творі; взаємодія людини та природи; етична відповідальність людини перед природою; моделі екологічного мислення в літературі; проблема формування екологічно свідомого суспільства в літературі; проблеми захисту навколишнього середовища в літературі; екологічна культура персонажів; екологічні, техногенні кризи і література.
  • Лінгвістика: креативний підхід в академічних маргінесах, «деценталізація», екологіка у семантиці і прагматиці іноземних мов; вербалізація концептів природа, екологія.
  • Методика викладання іноземної мови та зарубіжної літератури: специфіка викладання іноземних мов та зарубіжної літератури; культура й природа; соціальне; лінгвістично зумовлене.

Подання матеріалів: до 30 січня 2017 року

Робочі мови конференції: англійська, іспанська, італійська, китайська, німецька, українська, французька.

Форма участі: очна, заочна.

У рамках конференції планується проведення круглого столу «Екоцентричні цінності, колективна та індивідуальна етична відповідальність».

Веб-сайт

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe