Читомо > Календар подiй > Наталя Іваничук і Мар’яна Савка проведуть публічне інтерв’ю

Календар подiй

Наталя Іваничук і Мар’яна Савка проведуть публічне інтерв’ю

02-03-2017 | 18:00
м. Львів, Львівська копальня кави, пл. Ринок, 10

Львів’яни матимуть нагоду зустрітися з Наталею Іваничук – талановитою перекладачкою, германісткою, завдяки якій скандинавська література наново відкрилася українському читачеві. Публічне інтерв’ю традиційно відбудеться у рамках проекту Мар’яни Савки «12 неймовірних жінок…», пані Наталя говоритиме про вдячність. 

«Другого березня ми завершимо цикл розмов з дванадцятьма неймовірними жінками, – розповіла поетеса та головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. – І дванадцятою стане Наталя Наталя Іваничук, якій я дуже вдячна багато за що. Говоритимемо про вдячність і я дуже з цього тішуся, тому що вдячність – то найбільша мудрість життя».

Нагдаємо, проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» вмістив у себе 12 публічних розмов з цікавими та впливовими жінками, які озвучували важливі для суспільства теми. Зокрема Ольга Герасим’юк говорила про рівність, Олександра Бакланова – про свободу, Юлія Міщенко – про любов, Ірма Вітовська – про милосердя… Завдяки проекту вдалось залучити доброчинців до облаштування навчально-ігрової кімнати у львівському ОХМАТДИТі та зібрати частину коштів на ремонт маніпуляційного кабінету. Усі інтерв’ю стануть книжкою, яка буде презентована у травні цього року під час київського Книжкового Арсеналу.

Довідка:

Наталя Іваничук ? відома перекладачка. Народилася в сім’ї видатного історичного романіста Романа Іваничука. Два роки працювала аташе з питань преси і культури Посольства України в Фінляндії. Заснувала і стала директором Центру країн північної Європи (Nordic Center) в Львівському національному університеті ім. Івана Франка та засновницею й головою Центру Програми «Балтійський університет» в Україні. Зараз працює у ЛНУ ім. Івана Франка, викладаючи на факультеті міжнародних відносин німецьку та норвезькі мови. Перекладає з норвезької, німецької та шведської мов. Мешкає у Львові.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe