Читомо > Календар подiй > Наталя і Богдан Тихолози проведуть лекцію «Франко наживо»

Календар подiй

Наталя і Богдан Тихолози проведуть лекцію «Франко наживо»

26-08-2016 | 18:00
м. Львів, книгарня «Є», просп. Свободи, 7

До 160-річчя від дня народження Івана Франка франкознавці Наталі й Богдана Тихолози проведуть лекцію «Франко наживо: класик без постаменту».

У пору великих ювілеїв частіше, ніж будь-коли, згадуємо про їхніх винуватців. І «незлим тихим словом», і не дуже тихим, а часом – що гріха таїти – і злим. Найприкріше, що ці балачки часто-густо ґрунтуються не на фактах і твердих знаннях, а на чутках і домислах. Тоді замість правдивого портрета ювіляра виходить його карикатурна посмертна маска. 2016 – рік Івана Франка. 160 років уродин і сторіччя смерті. З цієї нагоди про нього не говорить хіба ледачий або мертвий.

Хто він насправді, Іван Франко? Чи правда те, що про нього говорять? Які чутки про нього мають під собою підстави, а які – лише «дим без вогню»? Перевірмо на твердість власні знання, а стереотипи – на міцність, щоб відділити правду від брехні, а чутки – від надійних свідчень. Тільки правда, тільки hard talk!

Довідка:

Наталя та Богдан Тихолози – франкознавці, доценти Львівського національного університету імені Івана Франка, автори науково-просвітницького проекту ФРАНКО: НАЖИВО / FRANKO: LIVE.

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe