Читомо > Календар подiй > Наталка Сняданко презентує «Колекцію пристрастей» у німецькому перекладі

Календар подiй

Наталка Сняданко презентує «Колекцію пристрастей» у німецькому перекладі

14-02-2017 | 19:00
м. Відень, ?sterreichische Gesellschaft f?r Literatur, Herrengasse 5

Наталка Сняданко презентує «Колекцію пристрастей, або Пригоди молодої українки» («Sammlung der Leidenschaften»; німецькою переклала Аня Луттер, видавництво «Haymon»). Дискусію вестиме Корнеліус Гелл. Модератор – Манфред Мюллер.

Видавництво «Haymon» про книгу:

«Олеся, розумна і впевнена в собі дівчина, починає розмірковувати про життя, кохання, пристрасті і вирішує заради ясності укласти «Колекцію пристрастей» – вельми вигадливе дослідження українського суспільства з особливою увагою до чоловічої його частини». 

Довідка:

Наталка Сняданко народилася у 1973 році у Львові. За освітою — філолог, закінчила Львівський та Фрайбурзький університети, за фахом — журналіст і перекладач з польської, німецької та російської. У студентські роки належала до жіночого літературного угруповання ММЮННА ТУГА (за першими літерами імен: Мар’яна Савка, Маріанна Кіяновська, Юлія Міщенко, Наталка Сняданко, Наталя Томків і Анна Середа; ТУГА — «Товариство усамітнених графоманок»). Друкується у львівській та київській пресі («Львівська газета», «Суботня Пошта», «Дзеркало тижня»), журналах «Профиль-Украина» й «Український тиждень». Повість Наталки Снядянко «Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки» була опублікована у 2004 році в Польщі й одразу ж увійшла в десятку бестселерів. В 2013 видала роман «Фрау Мюллер не налаштована платити більше». Станом на 2016 рік Співпрацює з краудбапблішинговою платформою Komubook в ролі перекладача. Наталка Сняданко — перекладач з німецької (Франц Кафка, Фрідріх Дюрренматт, Ґюнтер Ґрасс, Юдіт Германн, Стефан Цвайґ), польської (Чеслав Мілош, Збіґнєв Герберт, Ярослав Івашкевич, Ян Бжехва) та російської (Андрій Курков).

Про авторку німецькою

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe