Читомо > Календар подiй > «Наші 20-ті» презентують Ярина Цимбал та Олександр Стукало

Календар подiй

«Наші 20-ті» презентують Ярина Цимбал та Олександр Стукало

10-04-2017 | 18:00
м. Вінниця, книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Темпора» запрошує на презентацію серії популярної літератури 1920-х років «Наші 20-ті», яка відбудеться за участю упорядниці Ярини Цимбал та редактора Олександра Стукала. Модератор — Олександр Вешелені.

Мета серії «Наші 20-ті»– показати читачам якомога повнішу картину розвитку української популярної жанрової літератури 1920—1930-х років за допомогою жанрових антологій, де, крім текстів, є ґрунтовна історико-біографічна передмова, короткі тексти про кожного з авторів та примітки до слів, які може не зрозуміти сучасний читач. Таким чином ми наближаємо до нього тексти, написані сто років тому, водночас надміру їх не осучаснюючи й не спрощуючи.

Від січня 2016 року вийшло чотири жанрові антології – «Постріл на сходах» (детектив), «Беладонна» (любовний роман), «Шляхи під сонцем» (репортаж), «Атом у запрязі» (фантастика) – та одна авторська збірка («Подорожі філософа під кепом»), куди увійшли всі репортажі Майка Йогансена. До Книжкового Арсеналу вийде друком антологія жіночої прози «Моя кар’єра».

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe