Читомо > Календар подiй > Надія Шаіпова презентує художньо-документальну книгу “Прощавай, Ічкеріє”

Календар подiй

Надія Шаіпова презентує художньо-документальну книгу “Прощавай, Ічкеріє”

26-05-2017 | 18:30
м. Київ, книгарня «Буква», вул. Б. Хмельницького, 3-Б

Надія Шаіпова – письменниця, художниця, філолог, дипломат Міжнародного фестивалю Культури та Мистецтва, Spoleto Europ Art 2015, в Італії. Автор книг «Лицарські балади», «Кава з Янголом».

1966 рік. Розпал першої Чеченської війни. Що відчули прості мирні жителі, які опинилися багаторічними заручниками, у підвалах своїх власних будинків? Як зберігали душевний спокій, коли в будь-який момент їхнє життя могло раптом обірватися від кулі снайпера, фугасів, кинутих у двір, схованої на дорозі міни, або від скалок бомб, які скидали винищувачі-бомбардувальники, котрі літали так низько, що можна було розгледіти дно смертоносних машин? Як не впадали в відчей і не збожеволіли від безсилля допомогти близьким? Завдяки чому вижили і зберегли найцінніше, що подаровано людині Богом, – своє життя? Про це розповідає художньо-документальна книжка «Прощавай, Ічкеріє», що розкриває стійкість і силу жіночої душі.

Усе це читач зможе відчути, читаючи щоденник російської вчительки, серце якої назавжди залишилося з тими, з ким її споріднили гори Кавказу.

Друга частина розповідає про легенди, притчі, культуру, звичаї, про чеченську національну кухню.

Автором книги зроблені літературна обробка, доповнення і пояснення до тексту. Всі імена і прізвища людей в оповіді залишаються істинними, але сховані поза ініціалами, окрім тих, хто є відомими або історичними постатями. Усі примітки в книзі – авторські.

Книга ілюстрована малюнками автора.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe