Читомо > Календар подiй > На зустріч із Сергієм Плохієм запрошує «Клуб Сімейного Дозвілля»

Календар подiй

На зустріч із Сергієм Плохієм запрошує «Клуб Сімейного Дозвілля»

09-03-2018 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошує на зустріч з професором Гарвардського університету, істориком Сергієм Плохієм. 

Книжка Сергія Плохія «Брама Європи» здобула Національну премію України імені Тараса Шевченка 2018 року. З цього приводу автор завітає до України на нагородження премією й зустрінеться з читачами у Києві.

«Брама Європи» Сергія Плохія – це книжка, яка цікаво й доступно розповідає про історію нашої держави від часів Геродота до подій на Сході України сьогодні. Це авторитетне видання допоможе краще зрозуміти події минулого, а через них – і наше сьогодення. Автор фокусує увагу на українцях як найбільшій демографічній групі, а згодом – головній силі, що стояла за створенням сучасної нації. Дізнайтеся, як наші предки «призвали варягів на царювання», як наша країна боролася за право бути незалежною, пройшла крізь часи кріпацтва, комуністичного терору й Голодомору, Другої світової війни та врешті-решт отримала незалежність.

«Убивство в Мюнхені. По червоному сліду» – новий твір Сергія Плохія, заснований на архівних матеріалах та протоколах суду над убивцею Степана Бандери і Лева Ребета Богданом Сташинським. Детально і вичерпно описано день, коли був убитий провідник ОУН, і слідство, що велося після події. Автор пропонує новий погляд на долю Сташинського, чия історія є головною у цьому творі.

Тел.: (044) 235-88-50

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe