Читомо > Календар подiй > На вручення премії Валерія Шевчука запрошують читачів

Календар подiй

На вручення премії Валерія Шевчука запрошують читачів

27-10-2016 | 11:00
м. Житомир, Житомирський державний університет ім. Івана Франка, вул. Велика Бердичівська, 40 (актова зала)

Експертна рада Літературної премії Валерія Шевчука інформує, що підсумовано результати анкетування щодо кращої книжки прози, виданої в 2015 році. До списку лідерів за 2015 рік увійшли такі книжки:

  • Марія Матіос. Приватний щоденник. Майдан. Війна…. – Львів : Піраміда;
  • Григорій Гусейнов. Одіссея Шкіпера та Чугайстра. Окупаційний роман. – К. : Ярославів Вал;
  • Юрій Винничук. Аптекар. – Харків : Фоліо;
  • Богдан Жолдак. Укри. – К. : Абабагаламага;
  • Василь Шкляр. Чорне сонце. – Харків : КСД.

Вручення Премії за 2015 рік відбудеться 27.10.2016 року об 11.00 в актовій залі Житомирського державного університету.

Щорічна Літературна премія Валерія Шевчука була започаткована в Навчально-науковому інституті філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка. Це перша премія в нашій країні на честь усесвітньо відомого класика української літератури, який продовжує активну творчу й наукову діяльність. Захід спрямовано на підтримку художньої літератури високої естетичної та інтелектуальної вартості, що несе гуманістичні ідеали, є зразком оригінального стилю.

Лауреата Премії визначає експертна рада Інституту філології та журналістики ЖДУ відповідно до списків, сформованих українськими літературознавцями, кафедрами літератур вищих навчальних закладів, обласними організаціями НСПУ.

Премія (диплом і почесна відзнака) за кращу книгу прози, видану українською мовою за попередній календарний рік, вручається щороку восени на спеціальній урочистій церемонії в Інституті філології та журналістики ЖДУ.

На сайті Житомирського державного університету імені Івана Франка є постійно оновлювана сторінка Премії Валерії Шевчука, на якій оприлюднюється інформація про перебіг визначення лауреатів.

Лауреатами попередніх Премій стали Юрій Щербак із книжкою «Час смертохристів: Міражі 2077 року»; Володимир Даниленко за книжку «Тіні в маєтку Тарновських»; Ярослав Мельник із книжкою «Далекий простір» і Галина Пагутяк за роман «Маґнат».

Контактна особа: Чернюк Сніжана Леонідівна, моб. тел. 097 322 51 88

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe