Читомо > Календар подiй > На видання збірки Марії Козиренко «Слова автора» збирають гроші

Календар подiй

На видання збірки Марії Козиренко «Слова автора» збирають гроші

30-06-2017 | 23:59
Україна

Сайт «Книгарня першодруків ім. Швайпольта Фіоля» проводить серед своїх авторів тиждень невиданої доброчинності. В цей час усі гроші, які належать авторам (2/3) від ціни електронної книжки переказуються на видання нової поетичної збірки Марії Козиренко «Слова автора».

В повній відповідності до процедури видання книжки на нашому самвидавчому сайті, збірка М. Козиренко вже:

  • отримала схвальну передмову Ростислава Мельниківа
  • за гроші доброчинців  відредагована Олександром Стукалом
  • зараз триває збір коштів на ілюстрації й обкладинку, які зголосилася зробити Надія Кушнір.Гроші на верстку та друк книжки також можна пожертвувати цільовим платежом, на конкретну операцію, або на розсуд автора.

Усі попередні видані книжки (26 авторів) присутні на сайті в електронному вигляді і коштують 30 грн., 2/3 з яких належать безпосередньо авторові. Впродовж цього тижня доброчинності автори погодилися переказувати свою частку на підготовку нової поетичної збірки. Тобто, придбавши будь-яку електронну книжку, читач ще й докладеться до видання нової.

Сторінка книгарні знаходиться за адресою

Серед авторів, що підтримали акцію, – Ірина Цілик, Галина Ткачук, Артем Захарченко, Антон Санченко, Валентина Захабура, Катерина Калитко, Олеся Мамчин, Максим Беспалов та інші.

Наразі зібрано 640 гривень, приєднуйтеся до безпрецедентної акції на безпрецедентному сайті, підтримайте молодих і талановитих.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe