Читомо > Календар подiй > На участь у Запорізькій книжковій толоці приймають заявки

Календар подiй

На участь у Запорізькій книжковій толоці приймають заявки

10-10-2017 | 23:59
м. Запоріжжя

Стартував прийом заявок на участь у третій Запорізькій книжковій толоці.

Прийом заявок на участь у книжковому ярмарку та фестивальній програмі розпочався 4 вересня і триватиме до 10 жовтня включно. Для оперативного опрацювання та реєстрації заявки приймаються через спеціальну онлайн-форму.

Пропонуємо ознайомитись з детальними умовами участі за цим посиланням.

Також на нашому сайті ви можете уточнити фінансові питання участі та скористатись онлайн-сервісом для бронювання виставкових модулів.

Додатково до вашої уваги оновлена інформація про Конкурс «Найкраща книга Запорізької книжкової толоки». Цього року ми збільшуємо кількість тематичних номінацій і сподіваємось на широке представлення в межах Конкурсу найкращих книжкових новинок. Упевнені, ви мали плідний рік, і ваші видання заслуговують на відзнаку.

Довідка:

Запорізька книжкова толока – 2017 відбудеться 27-29 жовтня на базі виставкового центру Козак-Палац. Фестиваль відбувається в Запоріжжі вже втретє. Минулоріч учасниками Толоки стали понад 60 видавництв з усієї України та близько 150 літераторів, художників, науковців і громадських діячів. Впродовж трьох днів фестивальні заходи відвідали майже 10 тисяч мешканців Запоріжжя та гостей міста.

Лейтмотив цьогорічного фестивалю: Поміж рядків. Запрошуємо вас разом з нами ставити відкриті питання й знаходити приховані відповіді, читати і відчувати – поміж рядків.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe