Читомо > Календар подiй > На презентації книжки Гілларі Клінтон проведуть дискусію про права жінок

Календар подiй

На презентації книжки Гілларі Клінтон проведуть дискусію про права жінок

25-05-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Наш формат» запрошує на презентацію книжки Гілларі Клінтон «Важкі рішення» та дискусію на тему «Права жінок: незавершена справа. Хто і як сьогодні говорить про фемінізм в Україні?» за участю Ірини Славінської та Віри Балдинюк. Модераторка – Катерина Аврамчук. 

Книга «Важкі рішення» – відверті спогади Клінтон про свою роботу на посаді керівника Держдепартаменту, який відповідає за один з основних напрямків діяльності Адміністрації президента – зовнішню політику. У своїй книзі Держсекретар постає перед нами і як сильна жінка-політик, і як любляча донька, дружина та матір. Клінтон довелося працювати в непрості часи, які вимагали важких рішень. Саме про ці рішення вона відверто розповідає у своїх мемуарах.

Ця книжка – для якнайширшого кола читачів, яким цікава історія, політика та життя видатних людей. Вона розповідає нам про те, що відбувалося за «зачиненими дверима»: проливає світло на війну в Афганістані та злісну проблему США – Сирію; показує, як Америка змогла вийти зі скандалу з WikiLeaks, не втративши обличчя; укотре порушує такі важливі питання, як проблема зміни клімату та порушення прав людини.

Довідка:

Гілларі Родем Клінтон – юристка, колишня Перша леді, сенаторка від штату Нью-Йорк, кандидатка у президенти США на виборах 2008 та 2016 років, 67 Держсекретар США.

Вихід українською та презентація книги є черговим добрим приводом поговорити про права жінок в Україні, про проблеми, які ми маємо на шляху розбудови громадянського суспільства; про те, які виклики стоять перед сучасними жінками в Україні; чому права жінок – досі незавершена справа; зрештою, про те, як правильно приймати важкі рішення.

Учасниці:

  • журналістка, літературний критик Ірина Славінська;
  • редакторка онлайн-журналу «Коридор» Віра Балдинюк.

Модераторка — Катерина Аврамчук.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe