Читомо > Календар подiй > На конкурс «Новела по-українськи» приймають твори

Календар подiй

На конкурс «Новела по-українськи» приймають твори

01-05-2016 | 23:59
Україна

Журнал «Країна» учетверте оголошує конкурс «Новела по-українськи».

  • Обсяг творів – щонайбільше 10 тисяч знаків неопублікованого раніше тексту.
  • Мова – українська.
  • Жанр – новела.
  • Тема творів – вільна.
  • Додаткова умова – у тексті має бути мотив декомунізації. Наприклад, боротьба з комуністичними назвами, символікою, способом мислення тощо.

Винагорода переможцеві: публікація новели в журналі «Країна» та на сайті Gazeta.ua і премія – 1000 грн. Новели інших фіналістів будуть оприлюднені на сайті Gazeta.ua. Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів – друк новели в «Газеті по-українськи».

Тексти, а також контактні дані й біографію автора надсилайте до 1 травня 2016 року включно на адресу konkurs.novel@ukr.net або на поштову скриньку: «Газета по-українськи», а/с 31, Київ, 03067 із позначкою «Новела по-українськи».

Своєю участю в конкурсі автор дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, в «Газеті по-українськи» й журналі «Країна» та згоду на опрацювання, збереження й використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.

До журі ввійдуть представники редакції журналу «Країна», а також письменники й видавці. Роботи оцінюватимуть анонімно. У конкурсі не можуть брати участь працівники журналу «Країна», «Газети по-українськи» й Gazeta.ua.

Твір переможця надрукують у журналі «Країна» влітку 2016 року.

Під грошовою винагородою мають на увазі отримання переможцем грошової премії у розмірі 1000 грн з урахуванням усіх утриманих податків і зборів.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe