Читомо > Календар подiй > На «II Зимову літературну школу» запрошують учасників

Календар подiй

На «II Зимову літературну школу» запрошують учасників

13-02-2016 | 10:00
с. Микуличин, гостинний двір «АртГір» (Івано-Франківськ область)

8-13 лютого в Карпатах відомі літератори поділяться з початківцями письменницьким досвідом і майстерністю. «Центр літературної освіти» оголошує прийом заявок на «II Зимову літературну школу».

Лектори – відомі та професійні письменники, видавці, літературознавці та культурні менеджери – Юрій Андрухович, Юрій Іздрик, Галина Крук, Андрій Курков, Василь Махно, Святослав Померанцев, Тарас Прохасько, Ростислав Семків (список доповнюється).

Тема цьогорічної Літшколи – «Як писати коротку прозу».

Літшкола – це 6 днів цікавого і корисного відпочинку та навчання в Карпатах, неформальне спілкування з письменниками і однодумцями, незабутні враження і нові знайомства.

У ПРОГРАМІ:

  • 20 годин лекцій та майстер-класів;
  • 5 практичних занять, аналіз і обговорення текстів учасників;
  • 3 літературні вечори та барбекю-паті;
  • 3 походи в гори, 3 екскурсії та маса неформального спілкування з лекторами і учасниками.

Учасники Літшколи дізнаються про теоретичні аспекти літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма короткої прози.

Лектори розкажуть: як створювати персонаж, сюжет, структуру і композицію тексту; як працювати над мовою, стилем і художніми деталями; як навчитися критикувати власні тексти; як зацікавити видавців; звідки брати натхнення; яких типових помилок уникати авторам-початківцям; як знайти читачів та своє місце в літературному процесі.

У результаті школи кожен напише хороший текст, який пройде критику і обговорення колег. Тексти учасників Літшколи вийдуть колективною збіркою, яка поширюватиметься на профільних медіа-платформах.

Зимова Літшкола буде цікава усім, хто хоче підвищити рівень власної майстерності письма та розширити літературний світогляд. Літшкола буде корисна як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом.

Реєстраційна анкета Кількість місць обмежена – 30 осіб. Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

Вартість оргвнеску:

  1. до 20 січня включно – 3500 грн
  2. до 1 лютого включно – 4000 грн
  3. до 7 лютого включно – 4500 грн

У вартість входить: навчальна і розважальна програма, проживання у котеджі, 2-разове харчування, кава-брейки, трансфер з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали, екскурсії, барбекю-паті та «ЦЛО card» (картка дає знижку 20 % на наступні проекти ЦЛО).

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org@gmail.com)

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe