Читомо > Календар подiй > На Форумі Видавців пройде практикум із авторського права

Календар подiй

На Форумі Видавців пройде практикум із авторського права

31-08-2016 | 23:59
м. Львів

16-17 вересня на 23-му Форум Видавців у Львові в рамках спеціальної програми «Твій скарб» пройде Практикум з авторського права у видавничій галузі.

Авторське право й інтелектуальна власність в Україні та поза її межами, законодавчі та нормативно-правові акти, договірні відносини і судова практика, купівля-продаж і промоція авторських прав, схеми, обмін досвідом та практичні поради, і, на завершення, – панельне обговорення «Створення відкритого реєстру прав в Україні». Таку програму пропонує учасникам Практикум із авторського права у видавничій галузі в Україні «Твій скарб», який відбудеться 16-17 вересня в рамках Форуму видавців у Львові.

Серед спікерів Практикуму юристи (Олена Орлюк, директорка Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, професор, доктор юридичних наук; Володимир Коноваленко, патентознавець, консультант в сфері авторського права; Лілія Олійник, головний юрисконсульт Адвокатського об’єднання «Джі Ес Партнерс» тощо), представники українських видавництв (Видавництво Старого Лева, Видавництво «Наш Формат», Видавництво «Віват», Видавництво «Клуб сімейного дозвілля», Видавництво «Фоліо», Видавництво «Навчальна книга Богдан», Видавництво «Кальварія», Видавництво «Нора-друк») та закордонні видавці.

Практикум зорієнтований як на Авторів, так і на видавців та агентів, які працюють у книжковій сфері.

Реєстрація триватиме з 1 по 31 серпня 2016 року. Форма реєстрації

Увага! 1. Кількість місць обмежена (50 осіб). Учасники добиратимуться на конкурсних засадах. Підтвердження вашої участі у Практикумі буде надіслано 2 вересня 2016 року. 2. Організатори Практикуму не покривають витрати на проїзд та поселення учасників.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe