Читомо > Календар подiй > На фестиваль «Coda Fest» запрошує творче об’єднання ArtGnosis

Календар подiй

На фестиваль «Coda Fest» запрошує творче об’єднання ArtGnosis

18-11-2016 | 10:00
м. Вінниця, ТРЦ «Мегамолл», Люди Fusion Place

Творче об’єднання ArtGnosis запрошує на фестиваль «Coda Fest», що пройде 18-20 листопада 2016 року. Новий проект, який відкриє особливі межі зіткнення чотирьох мистецьких стихій: альтернативної музики, літератури, театру та кіно.

Coda— завершальний розділ музичної форми, що доповнює її основну частину. У коді зазвичай закріплюється, стверджується головна тональність твору, звучать його основні теми.

Основною темою «Coda Fest» якраз і виступить музика, яка зможе показати та закріпити основні теми в літературі, кіно та театрі. Музика присутня у всьому, лише потрібно її відчути та знайти свою «коду» — саме це організатори хочуть донести до гостей фестивалю. Шлейф, який залишає музика у галузях мистецтва стає яскравим його доповненням та цілісною складовою. Література, музика, театр та кіно складаються в один музичний твір, логічним завершенням якого виступають дискусії про тонкі грані різних мистецтв.

Усе тримається на власній музиці — саме тому організатори відмовились від звичайних презентацій та читань для того, щоб показати взаємодію літератури та музики, гармонію, яку створює нове мистецтво, здатне пробуджувати та відчувати глибше.
Кіно та театр не існують без музики. Музика навіть у мовчанні та диханні акторів, саме тому у цих галузях мистецтва існує своя «кода», в якій знаходяться відповіді на важливі питання, усвідомлення явищ та себе.

Програма фестивалю побудована так, що кожен зможе знайти для себе саме ті події, які найбільше подобаються. Вся концепція тримається на музиці, тому й музична сцена одна із найяскравіших. Серед музичних гуртів гості фестивалю зможуть почути:

  • Mari Cheba
  • ZE:RO
  • Dakooka
  • Blooms Corda
  • Tik Tu
  • Jazzforacat
  • Zapaskа
  • Starjam
  • Фіолет та інші.

Родзинкою нон-комфорної тусовки стане, безперечно, виступ литовського гурту Beissoul & Einius, котрі наразі активно завойовують любов українців на найбільших майданчиках України.

Літературна програма фестивалю відрізняється від програм подібних фестивалів. Тут майже нема гучних імен, які можна зустріти на кожному літературному майданчику. Це своєрідний мікс літературних перфомансів із залученням візуалізації та музики в поєднанні з дискусіями та лекціями про культуру від топових українських авторів, журналістів та культурних менеджерів.

Гості зможуть побачити старих «артгнозівських» друзів, котрі стали вже символом попередніх дітищ об’єднання «Artgnosis» – «богів» української андеграундної сцени гурт DRUMТИАТР. Також Юрко Іздрик та Гриць Семенчук візьмуть участь у дискусії на предмет снобізму в культурі («Як не «скурвитись» на хвилях менй-стріму»). Якщо говорити про головних персонажів нашої денної сцени, один із них – Макс Кідрук, котрий презентуватиме свій новий роман «Зазирни у мої сни», також усі фани Кінга зможуть нарешті зустрітися у Вінниці разом із представниками фан-клубу Стівена Кінга в Україні провести Кінгочитання.

Багато унікальних та неповторних перфомансів від молодих представників сучасної української поезії, які вражатимуть своєю глибиною та оригінальністю. Павло Коробчук, Оксана Боровець та Ярослав Джусь, Вікторія Дикобраз, Катерина Танчак, Ольга Перехрест, Морі, Богдан Куценко та «Очеретяний кіт» і це лише частина тих, хто даруватиме незабутні враження на фестивалі.

Театральна та кіносцена «Coda Fest» відкриє нові імена та порадує постановками від улюблених театрів. Це стане справжньою знахідкою для любителів сучасного театру та неординарних постановок. А любителі кіно зможуть провести дві ночі з топовими українськими молодими режисерами.

Цього разу організатори захотіли протестувати досить перспективний майданчик для проведення свого «дітища». ТРЦ «Мегамолл», а точніше – Люди Fusion Place. В Люди Fusion Place проходить досить багато електронних вечірок за участі відомих імен, друзі та співорганізатори фестивалю Bear Cast вирішили допомогти в організації фестивального Afterparty, запросивши досить відомі імена в сучасній електронній музиці не лише в Україні. Тому, сюрпризів очікуйте багато.

Контактна особа:
Дар’я Шевчук (dashashev2009@gmail.com)
https://www.facebook.com/dasha.shvchk
+380730662452

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe