Читомо > Календар подiй > На дитячій суботі проведуть лекцію про розмальовки

Календар подiй

На дитячій суботі проведуть лекцію про розмальовки

02-04-2016 | 12:00
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Родини з дітьми від трьох років, а також креативну молодь запрошують на інтерактивну лекцію, присвячену розмальовкам-антистрес, зокрема розмальовці видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» «Гаррі Поттер». 

Захід нестиме елементи театралізованого дійства. Лектор – Світлана Колінько, адміністратор групи в соцмережі «Гаррі Поттер українською», студентка Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, консультант книгарні «Є». Аніматори – Вікторія Ваколюк, Софія Грицкевич.

Будемо розмальовувати, з’ясуємо, чи є від розмальовок користь, якщо є, то яка, і дійдемо згоди, чи можна використовувати матеріал популярного «Гаррі Поттера» у забавах із дітьми.

Розмальовки-антистрес з’явились в Україні у 2014 році і вже зараз потрапили в топи в усіх місцях їхньої реалізації. Причину такої популярності розмальовок ви зможете дізнатись, завітавши на нашу інтерактивну лекцію, на якій ви не тільки отримаєте корисну інформацію, але й зможете самі розфарбувати деякі сторінки з розмальовки «Гаррі Поттер» і на власному досвіді відчути вплив цього процесу на ваш внутрішній стан.

Розмальовування – це не тільки творчий процес і мистецтво. Це можливість створити духовний зв’язок з тією людиною, з якою ви щось творите пліч-о-пліч.

Вхід вільний.

Тел.: (044) 235 88 54

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe