Читомо > Календар подiй > На дитячій суботі презентують книжку Василь Шкляр та Кость Лавро

Календар подiй

На дитячій суботі презентують книжку Василь Шкляр та Кость Лавро

03-12-2016 | 12:00
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Апріорі» запрошує на Дитячу суботу — презентацію книжки «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді», яку створив тандем відомих авторів – письменник Василь Шкляр і художник Кость Лавро. Модераторка – Олена Крушинська.

«Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» – це емоційна і кумедна оповідь про пригоди, які трапляються з невгамовними дітлахами. Завдяки Костю Лавру, одному з найкращих художників-ілюстраторів України, дитячий світ головного героя, Василька, оживає на сторінках книжки у найяскравіших барвах.

Книжка містить паралельні український та англійський тексти й тому буде не лише цікавою, а й корисною для дітей, які вивчають англійську.

Під час презентації Василь Шкляр розповість про свій досвід створення книжок для дітей і прочитає вибрані уривки з «Песика Гава…», а художник Кость Лавро проведе малювальний майстер-клас.

Серед відвідувачів презентації буде розіграно примірник книжки з автографами авторів та інші книжкові подарунки.

Довідка:

  • Василь Шкляр – один із найбільш відомих і читаних сучасних письменників, «батько українського бестселера», автор романів «Чорний ворон», «Маруся», «Чорне сонце», володар численних літературних нагород і лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, яку відмовився отримувати за часів Януковича, а натомість одержав її “народну версію”, зібрану зусиллями громадськості.
  • Кость Лавро – майстер сучасної української книжкової графіки, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Його роботи неодноразово входили до каталогів найпрестижніших міжнародних виставок дитячої книги.

Тел.: (044) 235 88 54.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe