Читомо > Календар подiй > На Дитячий Форум запрошують львів’ян

Календар подiй

На Дитячий Форум запрошують львів’ян

12-05-2016 | 10:00
м. Львів, Палац мистецтв, вул. Коперника, 17

12-15 травня відбудеться Дитячий Форум – одна з найбільших подій для розвитку та радості дітей і батьків. У програмі – понад 500 заходів: читання, конкурси, квести, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, інтерактивні уроки з фізики, астрофізики, біології, екології, мови, літератури, події для батьків, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців.

Про Дитячий Форум у цифрах:

 • 15000 відвідувачів – дітей, батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з 19 областей України, м. Львова та Києва, а також районів Львівської області.
 • 8000 нових книжок для дітей від українських видавців
 • 500 заходів у програмі Дитячого форуму
 • 150 учасників Дитячого Форуму, з них
 • 50 учасників Ярмарку книжок, ігор та іграшок

Основні заходи Дитячого Форуму:

 1. Ярмарок дитячих книжок, ігор та іграшок, де будуть представлені нові книжки від найвідоміших українських дитячих видавництв; аудіо- та відеопродукція, ігри та іграшки.
 2. Літературна програма. На Дитячий Форум завітає 30 відомих письменників та ілюстраторів. Вони спілкуватимуться із відвідувачами на зустрічах, автограф-сесіях і творчих майстернях.
 3. Науково-пізнавальні заходи та винахідництво. Для дітей різних віковихкатегорій покажуть видовищні наукові експерименти та проведуть майстер-класи, інтерактивні лабораторні практикуми, стендові покази. Усі ці заходи спрямовані на зацікавлення дітей у науковій діяльності, винахідництві та технічній творчості незалежно від віку.
 4. IT для дітей: тренінги з програмування, комп’ютерного дизайну, робототехніки, 3D-друку і моделювання.
 5. Мистецькі та рукодільні майстер-класи. Понад 100 найрізноманітніших майстер-класів – з акторської майстерності, малювання, витинання, кулінарії, музики та співу, фотографії, танців, телевізійної журналістики для дітей, ілюстрації, пісочної анімації та інсталяції, малювання по воді.
  Музейний квест. Це пізнавальна гра, у якій беруть участь музеї та дитячі видавництва та в ігровий спосіб презентують свою діяльність. Квест відбудеться у приміщенні Львівського Палацу мистецтв.
 6. Книжково-бібліотечний квест. Під час цієї гри діти дізнаються про історію створення книги, інновації у видавничій справі, які з’являлись на певних етапах і в певні епохи. Всі учасники квесту у результаті отримають свою власну книгу.
 7. Спортивні заходи з олімпійцями.
 8. Заходи для дошкільнят з центрами дошкільного розвитку.
 9. Освітній майданчик – дискусії спеціалістів про освітню реформу, розвиток різних форм навчання. Спільно з ГО «Про.Світ» і ЛОІППО.
 10. Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». У межах Дитячого Форуму відбудеться заключний етап Конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016». Переможці обласних етапів зі 19 областей України, міст Львова та Києва і переможці конкурсу з усіх міст та районів Львівської області (разом 100 дітей і 50 супроводжуючих бібліотекарів) візьмуть участь у літературних заходах, майстер-класах з різних видів творчості та мистецтва, які проводять художники, письменники, актори та інші митці, зустрінуться з відомими українськими дитячими письменниками, відвідають бібліотеки, книгарні та видавництва.
 11. Конкурс «Книгоманія» проводиться з 2002 року і спрямований на популяризацію читання серед дітей та підлітків.
 12. Велика гра «Країна героїв». Дитячий Форум – це окрема країна, яка має своїх ворогів: лінь, нудьгу, одноманітність. Країні постійно загрожує Морок, її потрібно рятувати і відбудовувати. Зробити це під силу Героям та Супергероям, які володіють суперсилами. Учасниками гри можуть стати діти від 6 до 13 років. За участь у кожному із заходів вони отримують відповідні відзначки і залишають кольорові мітки на карті Країни. Кольорова карта країни – це перемога – спільна й особиста. Країна врятована, а кожен із її рятівників стає сильнішим, кращим, завзятішим.
 13. Соціальна програма на Дитячому Форумі. Вхід безкоштовний для: дітей з особливостями розвитку, сиріт та напівсиріт, військових і волонтерів з АТО, переселенців із Криму, Донецької та Луганської областей, дітей соціально-вразливих категорій. Також для цих категорій дітей відбудуться захопливі майстер-класи від литовських та українських художників «На острові ілюстрації». Ілюстратори дитячих книжок Паулюс Юодішюс, Єва Бабілайте, а також двоє українських художників разом з режисером Сауле Дегутіте поділяться з дітьми своїм досвідом і ремеслом, думками і мріями. Учасники майстер-класу, серед яких зокрема будуть діти вояків АТО та переселенців, створять реальні та неймовірні історії, намалюють їх та інсценізують на екрані. На діток чекає дивовижний веселий урок, де можна дати волю фантазіям і пензлю в руках. Організатор: Литовський Інститут Культури.

Вартість квитків:
Попередній продаж: на 1 день: 20 грн. / на 4 дні: 40 грн. На вході: на 1 день: 30 грн. / на 4 дні: 40 грн. Вхід безкоштовний: для дітей від 0 до 4 років; для пільгових категорій.
Усі майстер-класи, квести і розваги – безкоштовні!

Квитки на Дитячий Форум можна придбати на сайті та в касах м. Львова за адресою: вул. Дорошенка, 19; Каса в ТЦ Кінг Крос Леополіс, Площа Ринок, 10; пр. Свободи, 37; пр. Свободи (кіоск ОТ-ОТ); вул. І. Федорова (кіоск ОТ-ОТ, біля Домініканського собору).

Координатори Дитячого Форуму: Анна Батищева, batyshcheva@gmail.com; Вікторія Асадча, vitori0619@gmail.com; Прес-секретар – Оля Вишня, presa@bookforum.com.ua, 0637011978.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe