Читомо > Календар подiй > На «Детектив без меж – 2016» приймають твори

Календар подiй

На «Детектив без меж – 2016» приймають твори

10-09-2016 | 23:59
Україна

1 лютого стартував Міжнародний літературний конкурс «Детектив без меж – 2016» на найкращий твір у жанрі детектив. Конкурс відкритий для всіх сучасних письменників – як початківців, так і відомих майстрів прози.

«Детектив без меж – 2016» триває до 20 листопада 2016 року. На конкурс приймаються роботи, які раніше не публікувалися у вигляді електронних книг. Прийом творів триває до 10 вересня 2016 року.

Головний приз конкурсу – 10 000 доларів. Крім головного призу переможці одержать ще п’ять заохочувальних премій у розмірі 500 доларів кожна.

Організатори конкурсу особливо підкреслюють, що він орієнтований на популяризацію й підтримку традиційних загальнолюдських цінностей, а тому не розглядаються твори, що містять заклики до насильства, нетерпимості, що принижують людську гідність і цінності, що містять порнографію, збочення й т.д

При цьому допускається участь будь-яких різновидів робіт у жанрі детектив: і реалістичних, і романтичних, і фантастичних, і пригодницьких.

Номінантів і переможців Конкурсу визначить професійне журі – з урахуванням думки читацької аудиторії й професійних співтовариств. Із цією метою організатори конкурсу широко використовуть соціальні мережі.

Так, для спілкування учасників конкурсу й читачів створена однойменна група в Facebook. Тут можна обговорювати й оцінювати уривки творів (які, за умовами конкурсу, визначають і публікують самі автори), там само публікуються новини конкурсу.

Офіційне Положення про проведення конкурсу «Детектив без меж – 2016» опубліковано на сайті Мультимедійного видавництва Стрельбицького

Форма заявки на участь у конкурсі розміщена на сайті www.strelbooks.com і доступна за посиланням

Підбиття підсумків конкурсу відбудеться 20 листопада о 12 годині на засіданні конкурсного журі простим прямим голосуванням членів журі з урахуванням додаткового голосу для твору за результатами голосування на сторінці Конкурсу на Фейсбуці.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe