Читомо > Календар подiй > «Моя книжкова полиця» шукає менеджера-консультанта

Календар подiй

«Моя книжкова полиця» шукає менеджера-консультанта

30-06-2017 | 23:59
м. Київ, книгарня-кав'ярня «Моя книжкова полиця», вул. Пушкінська, 7

«Моя книжкова полиця» шукає менеджера-консультанта, людину, яка буде любити найкращі українські книжечки не менше, ніж ми! Наша ідеальна людина хоче обійняти кожну хорошу книгу, як маленького лабрадорчика, а коли бачить помилки або ж абияк зроблену книжку – сумує і вважає це всесвітнім злом.

Ще у цієї людини має бути непохитна впевненість у тому, що продавати/радити найкращі книжки українською мовою – це обґрунтована і правильна позиція, чудово, якщо саме завдяки їй наш ідеальний книголюб обирає «Мою Книжкову Полицю».

І ще трохи банальностей:

  • Досвід діло набувне, але людина має прагнути розвитку і сприймати нову інформацію швидко та з ентузіазмом.
  • Література, звісно, сфера богемна, але у нас потрібно ПРАЦЮВАТИ. Ми не проти, аби ви читали у вільний час, але його буде мало – попереджаємо одразу!
  • Ідеально, якщо ви активний користувач соціальних мереж, любите розповідати історії та гарно фотографувати речі навколо.
  • Робочий графік позмінний, проте на повний день; ми студентів любимо, але чи зможете ви 15 днів на місяць віддавати роботі – вам видніше.
  • Оплата гідна, плюс відсотки, тому все у ваших силах; а ще найкраща кава та офіційне працевлаштування.

Ми прагнемо лише серйозних взаємовигідні стосунків на тривалий час. Тому надсилайте ваші резюме з мотиваційним листом та посиланнями на сторінки в соцмережах – чому саме ви та саме до нас. Достатньо буде кількох речень, але якщо прийде натхнення, ми готові читати багато.

Усе відправляйте на yuliya.mybookshelf@gmail.com

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe