Читомо > Календар подiй > Молодих бібліотекарів УБА запрошують на Форум

Календар подiй

Молодих бібліотекарів УБА запрошують на Форум

08-04-2016 | 11:00
м. Київ

Форум молодих бібліотекарів УБА відбудеться 7-8 квітня 2016 року.

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації запрошує молодих бібліотечних фахівців зі всієї України віком до 35 років взяти участь у Форумі молодих бібліотекарів УБА, який відбудеться 7-8 квітня 2016 р. у м.Києві. Тема першого Форуму – «Бібліотека як бренд міста». Планується участь іноземних фахівців у програмі Форуму.

Метою такого заходу є зустріч молодих фахівців бібліотечної сфери з різних країн для обговорення питань сучасних інноваційних бібліотек. Це чудова можливість відкрити для себе нові можливості у галузі, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, зустрітись з молодими бібліотекарями України та налагодити нові партнерські зв’язки.

Під час Форуму ми обговоримо питання грантового менеджменту, креативних бібліотечних заходів, дізнаємось як стати активними громадянами та керувати бібліотекою у віртуальному просторі та інші аспекти, які роблять бібліотеку важливою громадською інституцією на мапі міста.

Найближчим часом на сайтах УБА та МС УБА буде розміщена інформація стосовно умов участі у Форумі, а також реєстраційна форма.

Деталі

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe