Читомо > Календар подiй > Молоді поети запрошують на арт-читання “Мюслі з родзинками”

Календар подiй

Молоді поети запрошують на арт-читання “Мюслі з родзинками”

11-04-2017 | 19:00
м. Рівне, city-cafe «Home», вул. Соборна, 106

Організація «Література.РВ» запрошує на арт-читання, що мають назву «Мюслі з родзинками». Учасниками стануть молоді рівненські автори, які читатимуть свої поетичні тексти для зацікавлених слухачів. 

Рівненська публіка вже звикла до різноманітних заходів, на яких читають вірші. «Література.РВ» вирішила додати до такого формату родзинок. Автори обрали цікавинки, які допоможуть присутнім краще сприймати їхні поетичні тексти. Що ж кожен з них приготував — залишається секретом до дня події навіть для організаторів.

Учасниками арт-читань стануть п’ятеро молодих рівненських поетів. Дехто з них вже встиг отримати визнання за межами місцевого рівня, а хтось лише починає. Анна Невірковець, Марк Оплачко, Ольга Лялька, Олександр Жилко та Іванна Дячук не змагатимуться між собою за те, хто більше заслуговує гордого визначення «поет», а спільними зусиллями створять настрій дружніх посиденьок у затишному закладі з творчою атмосферою.

«Присутні на цих арт-читаннях почують вірші, які ще не читалися на широку публіку, – коментує Марк Оплачко. – Тому вони будуть фактично першими слухачами текстів, які я збираюся презентувати. Театралізація, потужні емоції та радість буде забезпечено. Приходьте!»

Щоб забронювати квиток або ж дізнатися додаткову інформацію, телефонуйте за номером: (099) 705-91-47 (Іванна).

Подія Вконтакті

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe