Читомо > Календар подiй > Михайло Назаренко проведе лекцію “Шевченкова біографія – справжня і химерна”

Календар подiй

Михайло Назаренко проведе лекцію “Шевченкова біографія – справжня і химерна”

23-06-2017 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Критика» та Інститут Критики запрошують на лекцію д-ра Михайла Назаренка (КНУ ім. Тараса Шевченка) «Шевченкова біографія – справжня і химерна» з нагоди виходу у світ його книжки «Поховання на могилі: Шевченкова біографія у фольклорі та фейклорі» та 2-го тому зведення «Тарас Шевченко в критиці».

«Поховання на могилі» (2017) – найповніше тематично систематизоване зібрання переказів про Тараса Шевченка, «химерна біографія з народних вуст», несподівана й захоплива. В єдиний метасюжет складаються прижиттєві чутки та посмертні леґенди, спогади сучасників і фантастичні оповіді нащадків, ідеологічно вивірений фольклор совєтських часів і запаморочливий фейклор псевдошевченкіяни.

Другий том видання «Тарас Шевченко в критиці» є найповнішим на сьогодні коментованим зібранням текстів про Шевченкову літературну й образотворчу спадщину, опублікованих за життя й у перший рік по смерті поета.

На лекції Михайло Назаренко розповість, як фольклорний та фейковий образ поета співвідноситься із реальною постаттю Шевченка.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe