Читомо > Календар подiй > «МІСТОрію однієї дружби» Ірини Цілик презентують дітям та батькам

Календар подiй

«МІСТОрію однієї дружби» Ірини Цілик презентують дітям та батькам

25-06-2016 | 12:00
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

«Видавництво Старого Лева» запрошує дітей від 6 років і їхніх батьків на презентацію книжки Ірини Цілик «МІСТОрія однієї дружби», яка відбудеться за участю авторки та ілюстраторки Марисі Рудської.

Київ – давнє і прекрасне місто. Якщо ви любите Київ, тільки починаєте знайомство з ним чи плануєте розпочати захопливі подорожі київськими вулицями, запрошуємо дізнатися таємниці столиці України й прислухатися до її таємничого голосу.

Десятирічна Таня – героїня повісті письменниці та кінорежисерки Ірини Цілик – на сторінках книжки «МІСТОРія однієї дружби» знайомиться з Києвом і дізнається його таємниці, подорожуючи разом з особливим гідом – голосом самого міста.

«Для мене знайомство з Києвом один на один почалося з того, що я багато гуляла містом, – зізнається авторка книжки. – Зараз так просто дітей самих нікуди не відпускають, і ця книжка певною мірою фантастична, адже її героїня у 10 років гуляє Києвом де їй заманеться. Але найголовніше, що Таня має провідника, і цей провідник – саме місто. Дівчинці вдалося почути голос Києва, для мене – найкращого міста, міста, з якого все почалося».

«МІСТОрія», написана Іриною Цілик та намальована Марисею Рудською, відкриє читачеві особливий Київ, проведе вже знайомими стежками та подарує чарівну атмосферу й несподівані відкриття. Ірина Цілик та Марися Рудська підготували для гостей презентації захопливу подорож та особливі київські історії, якими радо поділяться з маленькими і дорослими гостями презентації.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe