Читомо > Календар подiй > Мікола Дзядок презентує книжку «Фарби паралельного світу»

Календар подiй

Мікола Дзядок презентує книжку «Фарби паралельного світу»

12-06-2017 | 19:00
м. Київ, IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8

Презентація книги білоруського журналіста, колишнього політв’язня Міколи Дзядка «Фарби паралельного світу»: зворотній бік «виправної» системи.

Мікола Дзядок – відомий колишній політв’язень, який був позбавлений волі за свої політичні погляди і діяльність на 5 років. Він народився 23 серпня 1988 року в м. Брагіні на Гомельщині. Після школи закінчив юридичний коледж БГУ. На момент арешту був студентом 2-го курсу заочного відділення програми «Політологія і європейські дослідження» Європейського гуманітарного університету.

У 2010 році за звинуваченням у символічних акціях прямої дії був засуджений до позбавлення свободи терміном на чотири з половиною роки. Ще один рік був доданий через «непокору адміністрації» за 3 дні до закінчення основного терміну. Загалом, в ув’язненні провів 5 років, з них понад рік в одиночних камерах і штрафних ізоляторах за формальними та надуманими причинами. У 2015 році Мікола нарешті вийшов на свободу. Зараз він вивчає політику і економіку в Європейському гуманітарному університеті та продовжує політичну діяльність.

У своїй книзі Микола розповідає про власний досвід зіткнення з репресивними білоруськими структурами. «Фарби паралельного світу» – збірник аналітики про невідому для зовнішнього світу реальність за тюремними стінами білоруської пенітенціарної системи.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe