Читомо > Календар подiй > Meridian Czernowitz представить сучасні поетичні Чернівці у Парижі

Календар подiй

Meridian Czernowitz представить сучасні поетичні Чернівці у Парижі

07-10-2016 | 19:00
м. Париж, Укр. культ.-інф. центр у Франції, 22, avenue de Messine, 75008 Paris

В Українському культурно-інформаційному центрі у Франції відбудеться вечір Meridian Czernowitz «Вцілілі з Атлантиди. Вірші, діалоги, книжки та вино».

Під час заходу очільники корпорації Святослав Померанцев та Євгенія Лопата розкажуть про її діяльність. Також присутні матимуть нагоду познайомитися ближче з творчістю одного з батьків Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz Ігоря Померанцева та авторкою видавництва Іреною Карпою.

«Як відомо, Атлантида – це апріорі міф, ілюзія, примара, держава, що нібито колись існувала, але потім зникла з лиця Землі, – розповідає директорка фестивалю Євгенія Лопата. – Чернівці – теж свого роду Атлантида. Тут були свої величні атланти, проте, всупереч логіці, не всі з них померли з падінням держави. Були й уцілілі. Є вцілілі. Досі».

Письменник, радіожурналіст, дисидент Ігор Померанцев додає: «Чернівці в німецькомовних країнах – це місто-Атлантида, таємна столиця німецької літератури між двома світовими війнами. Але у Чернівців є не тільки минуле, а й теперішнє і майбутнє». Саме тому автор шукає і знаходить зв’язок між австрійськими Czernowitz, радянськими Черновцами та українськими Чернiвцями.

Також у програмі вечора – частування вином і продаж нових книжок Меридіану: «Поздний сбор» Ігоря Померанцева, «Summa» Юрія Іздрика та Євгенії Нестерович, «Тамплієри» Сергія Жадана.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe