Читомо > Календар подiй > «Маша, або Постфашизм» представить Ярослав Мельник

Календар подiй

«Маша, або Постфашизм» представить Ярослав Мельник

26-04-2016 | 18:30
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію роману Ярослава Мельника «Маша, або Постфашизм», яка відбудеться за участю автора. Модератор – Олександр Вешелені.

«Маша, або Постфашизм» – унікальний для українського книжкового ринку роман. Це і антиутопія, футуристичний «орвеллівський» роман, і трилер, який тримає в напрузі від першої до останньої сторінки. Це сповнений гуманістичного пафосу філософський твір, який шукає відповіді на запитання, чи будь-яка істота, яка має людське тіло, – людина. А ще це дивовижна історія кохання: саме любов є одним із тих мірил, які визначають людське у нас.

У новому романі Ярослава Мельника йдеться про реалізовану ідею Третього Рейху. Яким було би життя в постфашистському суспільстві, і чи не живемо ми вже тепер в епоху постфашистів? «Маша, або Постфашизм» – це спроба зрозуміти історичні та психологічні витоки людської жорстокості. У цьому романі є вбивства, які ніхто не засуджує, і любов, яку ніхто не визнає. Є кілька варіантів істин на вибір. І є правда, якою б жорстокою вона не була.

Довідка:

Ярослав Мельник – письменник-сюрреаліст, фантаст, філософ. Володар премії «Книга року BBC-2013» за роман «Далекий простір». Його книги вперше в історії премії тричі поспіль ставали фіналістами конкурсу. Вони неодноразово потрапляли у фінал Книги року в Литві, їх номінували на Європейську літературну премію. Роман «Парії раю» вийшов в одному з найбільших французьких видавництв і був високо оцінений паризькими критиками.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe