Читомо > Календар подiй > Мар’яна Савка та Маріанна Кіяновська презентують спільну збірку поезії

Календар подiй

Мар’яна Савка та Маріанна Кіяновська презентують спільну збірку поезії

26-10-2016 | 19:00
м. Львів, арт-кав'ярня «Квартира 35»

Поезією, у якій багато любові, пережитого досвіду, глибинних одкровень і радості спілкування поділяться Мар’яна Савка та Маріанна Кіяновська на презентації нової збірки віршів «Листи з Литви / Листи зі Львова» від Видавництва Старого Лева. 

Протягом листопада минулого року поетеси Мар’яна Савка та Маріанна Кіяновська щодня писали одна одній листи. Мар’яна писала зі Львова, а Маріанна — з Паланги, з Литви, де перебувала на літературній стипендії. От тільки листування це було віршованим і розгорталось перед очима фоловерів авторок у Facebook. Цих віршів-листів чекали, їх обговорювали й поширювали. У них є все: дружба і політика, гострота сучасності і роздуми над величчю кохання.

«Коли я їхала на берег Балтійського моря, відчула потребу повторити досвід Овідія: писати листи без адресата, — розповіла Маріанна Кіяновська. — І тут Мар’яна запропонувала мені писати їй листи з Литви. Я зрозуміла, що наші думки співпадають. Спочатку я писала запит, а Мар’яна мені відповідала. І так було аж до мого дня народження, коли Мар’яна мені написала о 4 ранку. Відтоді усе стало навпаки – вже я відповідала Мар’яні».

«Це був надзвичайний досвід, — додає Мар’яна Савка. — Пам’ятаю, з яким хвилюванням щоразу відкривала Facebook, щоб знайти там нового листа від Маріанни, і як напружено чекала хоч якоїсь вільної хвилинки, щоб писати відповідь. Дивуюся, як натхнення приходило день у день, як за розкладом. І навіть було змагання зі самим собою — зробити ще кращий вірш, для неї, для себе, для читачів. І як багато всього ми відчитували між рядками. Це було можливо тільки з Маріанною. Сподіваюсь, вам сподобається».

Вхід вільний.

Контакт: Олена Гутик, менеджер зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Видавництва Старого Лева (066) 876 34 13

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe