Читомо > Календар подiй > Мар’яна Савка говоритиме з Зоєю Казанжи про незалежність

Календар подiй

Мар’яна Савка говоритиме з Зоєю Казанжи про незалежність

31-03-2016 | 18:00
м. Львів, «Копальня Кави», Площа Ринок, 10

Зоя Казанжи у проекті Мар’яни Савки 12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину. Зустріч друга – Незалежність.

Чи має незалежність межі? Чому одні ладні пожертвувати заради неї усім, а інші –бояться її? Про незалежність як одну основних цінностей людини говоритимуть головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка та Зоя Казанжи – письменниця, консультант з комунікацій при Кабінеті Міністрів України. Це друге відкрите інтерв’ю в рамках культурного проекту Мар’яни Савки «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину».

Впродовж року, кожного останнього четверга місяця, у Львові відбувається відкрите інтерв’ю Мар’яни Савки з відомими жінками, які для багатьох українців стали моральними авторитетами. Як зазначає автор проекту, саме час поговорити про цінності – речі, що формують нас та нашу стратегію розвитку у суспільстві. Тож кожна з гостей обирає для себе цінність, яку вважає визначальною й акцент на якій вона б хотіла зробити в розмові. Минулого місяця Мар’яна Савка та Ольга Герасим’юк спілкувалися на тему рівності. Цього разу розмова обіцяє бути гарячішою, адже говоритимемо про незалежність кожного з нас і як явище в цілому.

«Незалежність – це мій власний вибір кожного разу, коли треба прийняти те чи інше рішення, – каже гостя наступного інтерв’ю Зоя Казанжи. – Це моя повна відповідальність за все, що я роблю, пишу, думаю – відповідальність за власне життя. Це вміння йти наперекір обставинам і сталим правилам, робити інакше, аніж прийнято і робити так, щоб звичне ставало таким, як тобі потрібно. Це добровільне взяття на себе не лише всіх досягнень, але і всіх ризиків. Це вміння підкорюватися власним бажанням і інтересам, а не потреба або очікування чиїхось наказів чи вказівок».

Проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» передбачає 12 публічних інтерв’ю з цікавими і впливовими жінками. Він має кілька завдань. Перше – озвучити важливі та болючі для суспільства теми. Друге – від розмови перейти до реальної допомоги. Цим проектом збираємо кошти для ремонту і облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському Охматдиті. У форматі free donation людям, які прийдуть на зустріч, ми запропонуємо «оцінити» розмову. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року.
Журналістка, міжнародний медіа-тренер, громадський діяч, письменниця.

Довідка:

Зоя Казанжи – письменниця, консультант з комунікацій при Кабінеті Міністрів України. Закінчила Інститут журналістики Київського університету імені Шевченка. В минулому – кореспондент, оглядач, головний редактор часопису «Слово». Працювала медіа-консультантом та медіа-тренером у програмах ОБСЄ. Екс-заступник голови Одеської облдержадміністрації Ігоря Палиці. У 2014 році у ВСЛ вийшла книга короткої прози Зої Казанжи «Якби я була».

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: 066-876-34-13 або за e-mail: ohutyk@starlev.com.ua Олена Гутик.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe