Читомо > Календар подiй > Маркіян Камиш презентує роман «Київ-86»

Календар подiй

Маркіян Камиш презентує роман «Київ-86»

21-06-2016 | 18:00
м. Вінниця, книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Нора-Друк» запрошує на презентацію роману Маркіяна Камиша «Київ-86».

Маркіян Камиш протягом шести років досліджує Чорнобильську зону в нелеґальному, «сталкерському» форматі. Він є одним із найдосвідченіших представників течії: сумарно провів за колючим дротом Чорнобильської зони більш як півроку, пішки пройшовши Зоною понад 7000 кілометрів.

Сюжетна лінія роману «Київ-86» побудована на цілком реалістичному сценарії, який розгорнувся після аварії на ЧАЕС у 1986 році, коли відбулося тотальне відселення мешканців Києва – столиці України й міста-мільйонника. Автор майстерно змальовує події через 30 років після аварії, коли провідник-«сталкер» веде японських туристів до заповітної мети – покинутого Києва, який мріють побачити всі мандрівники на планеті, але наважуються лише одиниці. Ця книга – гарячий поцілунок літа в місті, яке ми могли втратити.

Довідка:

Маркіян Камиш – український письменник, чорнобильський нелегал, дослідник Чорнобильської зони. Народився в Києві у 1988 році в сім’ї ліквідатора наслідків Чорнобильської аварії. Дебютний роман «Оформляндія, або Прогулянка в Зону» був схвально сприйнятий критиками як найцікавіший дебют 2015 року. Роман перекладений французькою мовою і в 2016 році вийшов друком у французькому видавництві Arthaud (Groupe Flammarion). Лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов-2015».

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe