Читомо > Календар подiй > Маркіян Камиш презентує книжку «Київ-86»

Календар подiй

Маркіян Камиш презентує книжку «Київ-86»

19-05-2016 | 17:00
м. Луцьк, книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30

Видавництво «Нора-Друк» запрошує на презентацію книжки Маркіяна Камиша «Київ-86». Модератор – Ганна Луцюк.

Перший роман письменника «Оформляндія, або Прогулянка в Зону» українські критики відзначили як один з найяскравіших дебютів 2015 року. У квітні 2016 року цей роман вийшов у французькому перекладі під назвою «La Zone» у Франції в найбільшій видавничій групі «Фламаріон».

Сюжетна лінія нового роману Маркіяна Камиша побудована на цілком реалістичному сценарії, який розгорнувся після аварії на ЧАЕС у 1986 році, коли відбулося тотальне відселення мешканців Києва – столиці України й міста-мільйонника. Автор майстерно змальовує події через 30 років після аварії, коли провідник-«сталкер» веде японських туристів до заповітної мети – покинутого Києва, який мріють побачити всі мандрівники на планеті, але наважуються лише одиниці. Ця книга – гарячий поцілунок літа в місті, яке ми могли втратити.

Довідка:

Маркіян Камиш протягом шести років досліджує Чорнобильську зону в нелеґальному, «сталкерському» форматі. Він є одним із найдосвідченіших представників течії: сумарно провів за колючим дротом Чорнобильської зони більш як півроку. Переможець премії «Гранослов» Національної спілки письменників України в номінації «Коротка проза» (2016).

Тел.: (0332) 72-43-76

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe