Читомо > Календар подiй > Марк Роберт Стех презентує книжку «Есеїстика у пошуках джерел»

Календар подiй

Марк Роберт Стех презентує книжку «Есеїстика у пошуках джерел»

19-12-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництва «Пенмен» та «А-ба-ба-га-ла-ма-га» запрошують на презентацію книжки Марка Роберта Стеха «Есеїстика у пошуках джерел». Учасники: Марко Роберт Стех, Тамара Гундорова, Микола Рябчук, Іван Малкович, Кость Москалець, Юрій Буряк.

Марко Роберт Стех – українсько-канадський літературознавець та письменник, творчий працівник телебачення, театру й кіно, організатор освітніх і видавничих програм. Народився в Любліні і Польщі, із 1982 живе в Торонті (Канада). Доктор славістики і магістер інженерії. Працює в Канадському інституті українських студій: директор видавництва КІУС, менеджер «Енциклопедії України в інтернеті», англомовного видання «Історії України-Руси» Михайла Грушевського. Викладає історію української культури в Йоркському університеті «Торонто». Автор філософського роману-лабіринту «Голос» та експериментального роману «Невмирущі». Відомий своїми дослідженнями української літератури, зокрема творів Ігоря Костецького та Емми Андієвської, і драматургії Миколи Куліша.

«Есеїстика у пошуках джерел» містить, передовсім, витончені літературознавчі есеї, присвячені знаковим постатям української літератури ХХ ст., доповнені полемічними текстами, добіркою розмов та інтерв’ю автора.

Марко Роберт Стех демонструє ув есеях широту історіософського погляду на проблеми української культури, історії, суспільної думки та літератури. Йому вдається розглянути явище національної культури на тлі загальносвітових тенденцій і культурно-сторичних явищ. Творчість досліджуваних літераторів він аналізує в контексті суспільних викликів свого часу, акцентуючи увагу на тих проблемах, які зазвичай обминало офіційне літературознавство. У цьому новаторство автора і переваги перед іншими культурологами та есеїстами.

Тел.: 0442358854.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe