Читомо > Календар подiй > Марія Ложка навчить створювати суперобкладинки для книг

Календар подiй

Марія Ложка навчить створювати суперобкладинки для книг

18-06-2016 | 13:00
м. Дніпро, книгарня «Є», вул. Глінки, 15

Дизайнер Марія Ложка проведе воркшоп зі створення суперобкладинок для книг.

Скільки живе книга? Не так довго, як вам здавалося, якщо ставитися до неї недбайливо. І вдома, і в бібліотеці, і навіть в улюбленому наплічнику її довголіттю загрожують десятки небезпек. Краплі води та брудні пальці, пил та сонячне проміння, але понад усе – наша неуважність.

Протягом зустрічі всі власники домашніх бібліотек зможуть дізнатися про найстаріші видання світу й дослідити, яким чином людство ставилося до збереження друкованих текстів протягом століть. Чи варто вчитися у древніх греків, а чи краще звернути увагу на традиції епохи Просвітництва? Хто придумав суперобкладинки і які вони бувають? Під час воркшопу кожен матиме можливість створити зручний та унікальний «одяг» для своєї улюбленої книжки! І йдеться, звичайно, не лише про класичні «обгортки» зі старих цупких шпалер!

Проведе воркшоп Марія Ложка, журналістка та PR-ниця за освітою, мандрівниця, авторка кількох освітніх програм з мистецтва для школярів, зокрема для освітніх інституцій у Польщі, викладачка лекцій з маркетингу для дорослих та з живопису для дітей різного віку.

Приходьте з улюбленою книжкою!

Тел.: (056)7321392

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe