Читомо > Календар подiй > Марина Малікова презентує книгу оповідань “Запрошена зірка”

Календар подiй

Марина Малікова презентує книгу оповідань “Запрошена зірка”

22-06-2017 | 18:30
м. Київ, книгарня «Буква», вул. Б. Хмельницького, 3-Б

Презентація книги Марини Малікової – письменниці і сценариста, лауреата премії «Золоте перо»  та першого редактора журналу «COSMOPOLITAN-УКРАЇНА».

До книги увійшли оповідання «Приглашенная звезда» і роман-детектив «Мелкий жемчуг».

Молодій письменниці доля подарувала шанс стати зіркою. І тут же забрала свій подарунок, не пояснивши, що покарана була зовсім не вона…

Героїня роману «Мелкий жемчуг»  Олена стурбована долею подруги – Вікторії. У Вікторії бурхливий роман з якимось Костиком, і раптом вона виходить заміж за малознайомого німця і їде до нього. Раніше така відверта, вона нічого не розповідає Олені. Олена отримує від неї листа, в якому Віка каже про загрозливу їй небезпеку. Олена їде у відпустку до Німеччини, знаходить чоловіка Вікторії, і дізнається, що Віка вкрала у нього гроші й зникла в невідомому напрямку. Паралельно, провівши маленьке розслідування, Олена дізнається, що молода людина Вікторії, якого вона називала Костиком, є чоловіком однієї навіженої, але дуже симпатичної особи Лариси і звуть його Влад. Лариса приголомшена звісткою, що чоловік веде подвійне життя. Об’єднавшись, дівчата починають діяти.

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe