Читомо > Календар подiй > Марина Гримич презентує книжку «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

Календар подiй

Марина Гримич презентує книжку «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

31-05-2017 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію нової книжки Марини Гримич «Падре Балтазар на прізвисько Тойво». Модератор – Микола Кравченко.

Бразилія. Кінець ХІХ ст. До української колонії «Нова Австрія» випадково потрапляє авантюрист Никитка, який, назвавшись Балтазаром, видає себе за священика. Разом із загадковим засновником колонії Габріелем він створює в південнобразильських лісах майже ідеальне суспільство.

Захопливий, подеколи іронічний, подеколи зворушливий, а іноді й жорстокий світ створила у своєму романі Марина Гримич, відштовхуючись від народної легенди про те, що улюбленець простого люду кронпринц Рудольф, єдиний син імператора Франца Йозефа І, насправді не покінчив життя самогубством, а заснував світле царство «Нова Австрія», в якому нема ні панів, ні лихварів, а є безмежні простори родючої землі.

Марина Гримич – письменниця, науковиця, видавчиня. Народилася в Києві, закінчила слов’янське відділення філологічного факультету київського університету ім. Тараса Шевченка, докторка історичних наук, кандидатка філологічних наук, членкиня Канадської спілки етнологів.

Літературну діяльність розпочала ще студенткою, як перекладачка зі словенської, сербохорватської та македонської мов. У цей час з’явилися також її перші поетичні добірки в журналах «Дніпро» та «Жовтень».

Авторка 14 різножанрових романів, ряду публіцистичних видань, продюсер літературного проекту «Люба Клименко».

Тричі ставала лауреаткою літературного конкурсу «Коронація слова», зокрема володарем першої премії за роман «Егоїст» у 2002 році.

Захід проходитиме в форматі відкритого спілкування автора з читачами, модератор – Микола Кравченко, видавець та співзасновник громадської організації «Книжковий простір».

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe