Читомо > Календар подiй > Маріанна Кіяновська проведе літературну зустріч

Календар подiй

Маріанна Кіяновська проведе літературну зустріч

17-06-2016 | 18:00
м. Варшава, Український Дім, Заменгофа, 1

Фонд «Наш Вибір» запрошує на зустріч із Маріанною Кіяновською, вона поговорить про поетичну, перекладацьку творчість і культуртреґерську діяльність. Модератор зустрічі: Наталка Римська. Мова зустрічі: українська.

Маріанна Кіяновська – українська поетеса, прозаїк, перекладач, літературний критик та дослідник літератури. 1997 року закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. У студентські роки належала до жіночого літературного угруповання ММЮННА ТУГА.

Авторка дев’яти поетичних збірок та прозової книжки «Стежка вздовж ріки» (2007). Твори Кіяновської перекладалися англійською, німецькою, італійською, шведською, азербайджанською, грузинською, польською, сербською, чеською, словацькою, словенською, литовською, білоруською та російською мовами, івритом. Як поет і прозаїк є учасницею численних антологій. Переклади публікує у періодичних виданнях, в антологіях та окремими книгами. Нагороджена Почесним знаком «За заслуги перед польською культурою» (2014).

*Зустріч відбудеться в рамках проекту «Наш Вибір – Інформаційні засоби для імігрантів з України в Польщі IV», що фінансується Фондом Притулку, Міграції та Інтеграції та бюджету держави.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe